Denne uken fikk veteranene nye Norgesmestere...

Norges gladeste tennisspillere - veteranene - utkjempet sist helg og de første dagene denne uken sin årlige batalje utendørs; Norgesmesterskapet i Frognerparken.  

Mer om selve arrangementet finner du på Norske Tennisveteraners egen hjemmeside og Facebookside

Vi gratulerer alle vinnere, deltagere og arrangører. Her er resultatene:

HS 35+
1 Jonathan Dalnoki [1]
2 Fredrik Weberg
3/4 Kristoffer Haugen [3]
3/4 Trygve Gundersen Berg

HS 40+
1 Karl Henrik Bredvold [1/8]
2 Marcus Andresen [2/8]
3/4 Lars Netland
3/4 Knut Harald Resen-Fellie

HS 45+
1 Helge Haugland
2 Steffen Andersen [1/4]
3/4 Marius Erik Falster
3/4 Marius Landén

HS 50+
1 Thomas Petersson
2 Tore Bentsen Nesje [4/8]
3/4 Petter Christian Handler Svendsen
3/4 Ole Henæs [3/8] 

HS 55+
1 Jan Arne Telle [4/8]
2 Trond Erik Westbye
3/4 Jon-Erik Lunøe [6/8]
3/4 Erik Unneberg [7/8]

HS 60+
1 Terje Persson [1/4]
2 Wojciech Stanislaw Andrzejewski
3/4 Truls Dahl [3/4]
3/4 Morten Herman Hauff Wold

HS 65+
1 Jon Berge Lilland
2 Bent Fredrik Hinze [3/4]
3/4 Harald Messel [1/4]
3/4 Mikjel Arnulf Aksnes

HS 70+
1 Torulv Tjomsland [2/4]
2 Kjell Worren [3/4]
3/4 Jan Fredrik Kise [1/4]
3/4 Kristen Sverre Fari [4/4]

HS 75+
1 Sverre Fridemann Worren
2 Jahn Henrik Wiese
3/4 Ditlef Born [2/2]
3/4 Christian Groth

HS 80+
1 Pål Arneberg [2/2]
2 Arne Petter Nygaard [1/2]
3/4 Eduard Irgens
3/4 Leif Arne Huseby

HS 85+
1 Erik Wibe
2 Stein Olaf Michelsen

DS 35+
1 Gro Nelli Sofia Brun
2 Siri Hauge [1]
3/4 Elisabeth Koppernæs
3/4 Lauren Patricia Pedersen [2]

DS 45+
1 Toril Anette Haugan [1/4]
2 Mona Berg
3/4 Anne Christina Müller [3/4]
3/4 Annette Skotner [2/4]

DS 50+
1 Wanda Henriette Antonia Håbrekke
2 Elin Årstad Hultgren Hole [1/4]
3/4 Elina Backer Fürst
3/4 Ingrid Gigstad

DS 55+
1 Wanda Janniche Fusdahl
2 Frøydis Mabel Forberg [4/4]
3/4 Anne Kathrine Fløttre Holta [3/4]
3/4 Line Francoise Schjøth-Iversen

DS 60+
1 Ona Dalsjø [2/2]
2 Ragnhild Mellbye [1/2]
3/4 Gitte Von Ubisch
3/4 Anette Schaumburg Huitfeldt

DS 65+
1 Solveig Strømme
2 Margareth Mikaelsen
3 Marit Munro

DS 70/75
1 Bjørg Holter Jonassen
2 Kristin Horn
3 Kristin Danielsen

HD 35+
1 Stian Warchol Bratli [1/2] / Harald Rønn
2 Jonathan Dalnoki [2/2] / Fredrik Weberg
3/4 Trygve Gundersen Berg / Ted Ronny Vikane
3/4 Magnus Davidsen / Kristoffer Haugen

HD 40+
1 Gaute Eie / Geir Alexander Juuhl-Sivertsen
2 Marcus Andresen [2/2] / Marius Lunde
3/4 Stefan Golliasch [1/2] / Marius Kragstad
3/4 Marius Landén / Svein Are Lapstun

HD 45+
1 Marius Erik Falster [1/2]/ Harald Kohmann
2 Kim Fredrik Falster [2/2] / Martin Siem
3/4 Stig Haukland / Jarl Magne Nygaard

HD 50+
1 Ole Henæs [1/4] / Petter Christian Handler Svendsen
2 Kai Robert Gundersenm / Erling Kristensen
3/4 Per Stenby Rose [3/4] / Hans Henrik Hauff Wold
3/4 Svein Kommisrud [4/4] / Trond Østengen

HD 55+
1 Hans Christian Grøner [2/2] / Jon-Erik Lunøe
2 Gisle Jentoft / Trond Erik Westbye
3/4 Nils Hagen / Johannes Christian Irgens
3/4 Fredrik Olav Roland Dahlen / Terje Enger

HD 60+
1 Truls Dahl [1/2] / Terje Persson
2 Morten Herman Hauff Wold / Thorleif Christian Hauff Wold
3/4 Tor Allan Antonsen / Tom Aage Lie

HD 65+
1 Trond Arne Christiansen / Jon Berge Lilland
2 Jan Fredrik Kise [2/2] / Torulv Tjomsland
3/4 Mikjel Arnulf Aksnes / Bent Fredrik Hinze
3/4 Cato Bryn [1/2] / Harald Messel

HD 70/75
1 Jahn Henrik Wiese / Sverre Fridemann Worren
2 Kristian Andenæs [2/2] / Christian Groth
3/4 Kristen Sverre Fari [1/2] / Gunnar Tobias Gürrich
3/4 Jon Ragnar Paldan / Kjell Ove Skau

HD 80+
1 Pål Arneberg / Arne Petter Nygaard
2 Leif Arne Huseby / Eduard Irgens
3 Stein Olaf Michelsen / Erik Wibe

DD 35/40
1 Eileen Rosenlid / Gro Vibeke Worren
2 Elisabeth Koppernæs / Lauren Patricia Pedersen
3/4 Karianne Braathen [2/2] / Siri Hauge
3/4 Tone Brita Harris Utne Goulignac / Hermine Elisabeth Midelfart

DD 45+
1 Wanda Henriette Antonia Håbrekke / Karin Stephanie Dorothy S Törnqvist
2 Toril Anette Haugan [1/2] / Britt Schjøth-Iversen
3/4 Mona Berg [2/2] / Camilla Huitfeldt Lyng-Jørgensen
3/4 Anne-Stine Meltzer / Kimberly Turner

DD 50/55
1 Lena Suzanne Falck / Vibeke Beate Voigt Pentzen
2 Kari Østensen Grønneberg [2/2] / Anne Kathrine Fløttre Holta
3/4 Siri Thoresen Heed / Emmy Carine Dyvi Knudtzon
3/4 Mette Dalbakk Blomqvist / Wanda Janniche Fusdahl

DD 60+
1 Ellen Martine Holwech [2/2] / Ragnhild Mellbye
2 Nora Kristine Michelsen [1/2] / Solveig Strømme
3/4 Margareth Mikaelsen / Elisabeth Nyquist
3/4 Fredrikke Hegnar Von Ubisch / Gitte Von Ubisch

DD 65/70
1 Kristin Horn / Karen Alette Melander
2 Turid Lillian Lund-Andersen / Helen Aino Røsland Talseth
3 Nelly Marie Dolonen Jacobsen / Inger Myrvold

DD 35/40
1 Eileen Rosenlid / Gro Vibeke Worren
2 Elisabeth Koppernæs / Lauren Patricia Pedersen
3/4 Karianne Braathen [2/2] / Siri Hauge
3/4 Tone Brita Harris Utne Goulignac / Hermine Elisabeth Midelfart

DD 45+
1 Wanda Henriette Antonia Håbrekke / Karin Stephanie Dorothy S Törnqvist
2 Toril Anette Haugan [1/2] / Britt Schjøth-Iversen
3/4 Mona Berg [2/2] / Camilla Huitfeldt Lyng-Jørgensen
3/4 Anne-Stine Meltzer / Kimberly Turner

DD 50/55
1 Lena Suzanne Falck / Vibeke Beate Voigt Pentzen
2 Kari Østensen Grønneberg [2/2] / Anne Kathrine Fløttre Holta
3/4 Siri Thoresen Heed / Emmy Carine Dyvi Knudtzon
3/4 Mette Dalbakk Blomqvist / Wanda Janniche Fusdahl

DD 60+
1 Ellen Martine Holwech [2/2] / Ragnhild Mellbye
2 Nora Kristine Michelsen [1/2] / Solveig Strømme
3/4 Margareth Mikaelsen / Elisabeth Nyquist
3/4 Fredrikke Hegnar Von Ubisch / Gitte Von Ubisch

DD 65/70
1 Kristin Horn / Karen Alette Melander
2 Turid Lillian Lund-Andersen / Helen Aino Røsland Talseth
3 Nelly Marie Dolonen Jacobsen / Inger Myrvold  

Samarbeidspartnere