Hoveddel Side topp

Stor Norges Cup-helg

En omfattende Norges Cup-helg er over - hvor Stavanger Tennisklubb alene hadde hele 32 spillere i Oslo-området. Det er imponerende!
Å gå i detalj med alle kampene og klassene blir for omfattende, så vi bringer her en oversikt over de ulike vinnerne.
Link til hver turnering, samt bilder, finner du i respektive avsnitt. 

Oslo Tennisklubb / Norges Cup u19 og Race u12 2018
Link til tournament software   
Link til bilder

Gutter 19 single
1 Emil Berglund
2 Markus Sørensen
3/4 Kristoffer Mathisen Strøm
3/4 Christopher Børresen [4]

Gutter 12 single
1 Nicolai Budkov Kjær
2 Nicolas Cesar Sky Kristiansen
3/4 Alexander Mohn
3/4 Rasmus Møgster Grindheim

Gutter 19 bonus
1 Marius Rygh
2 Wilhelm Sebastian Moe Bongard

Bonus gutter 12
1 Julian Brager-Carlsen
2 Filip August Göthlin

Jenter 19 single
1 Lene Mari Bolkesjø Hovda [1]
2 Emely Fredrikke Kahrs [2]
3/4 Helena Reistad
3/4 Beatrice Henriette Faureng

Jenter 12 single
1 Sunniva Germiso Aadland
2 Charlotte Ruud
3/4 Kajsa Helgesen
3/4 Lydia Kristine Lundetræ

Jenter u19 bonus
1 Julia Constanze Oftedahl Knoth
2 Inger Sedberg Aarthun

Bonus jenter 12
1 Souvena Shibu
2 Sofie Tjøstheim
3/4 Louise Elfrida Johansen
3/4 Louise Instebø Skarbøvik

Jenter 19 double
1 Emely Fredrikke Kahrs / Anine Wilberg
2 Marthina Diyani Schwencke / Beatrice Henriette Faureng
3 Lene Mari Bolkesjø Hovda / Helena Reistad

Jenter 12 double
1 Sunniva Germiso Aadland / Charlotte Ruud
2 Louise Instebø Skarbøvik / Sofie Tjøstheim
3/4 Kajsa Helgesen / Lydia Kristine Lundetræ
3/4 Synne Bredal-Rørvik / Marie Egeland Henriksen

Gutter 19 double
1 Erik Sedberg Aarthun / Christopher Børresen
2 Alexander Foss / Kristoffer Mathisen Strøm
3 Emil Berglund / Marcus Henrik Gathen Gavelli 

Nordstrand Tennisklubb / Privatmegleren Panorama Norges Cup U16 Open 2018
Link til tournament software 
Link til bilder

Jenter single U16 (født 2002-03)
1 Mille Hågensen
2 Emma Cecilie Sørensen [3]
3/4 Marie Skarica [1]
3/4 Sofie Aimee Siem [2]

Bonus Jenter A
1 Tyra Thon Skjelstad [1]
2 Hermine Torset [2]
3/4 Karoline Staib Knudsen
3/4 Martine Klevås Ørneberg

Gutter double U16
1 Albert Porsmyr Hansen [1] / Mathias Monsen Langaard
2 Jon William Karlstad [2] / Nikolai Bugge Norman Pran
3/4 Simon Minte Olimstad Braathu [4] / Kristoffer Ståhlbrand
3/4 Anders Parr [3] / Christian Parr

Jenter double U16
1 Filippa Vale Frogner [2] / Jenny Maria Gjøs
2 Mille Hågensen / Jenny Stray Spetalen
3/4 Hanna Heed / Karoline Staib Knudsen
3/4 Sofie Aimee Siem [1] / Marie Skarica

Gutter A single
1 Max Ulv Bakken [1]
2 Jonathan Berling [2]
3/4 Peter Mattis Meyer
3/4 Christian August Foss

Gutter B single
1 Nils Tveit Gjerdåker [3]
2 Bastian Reichborn-Bjørneklett [2]
3/4 William Nyblin
3/4 Ulrik Svenningsen Nordang [4]

Gutter C single
1 Rolv Erik Ryssdal [1]
2 Sondre Haugstad Sanstøl
3/4 Erlend Nikolai Blakstvedt Willmann
3/4 Thor Butler Wang

Bonus Gutter A
1 Kristoffer Ståhlbrand [2]
2 Henrik Nikolai Lynum [1]
3/4 Jonas Bjørlykke Berglund
3/4 Anders Parr

Bonus Gutter B
1 Erik Novèn
2 Philip Sollohub Stensaker [2]
3/4 Daniel Erlend Baxter [1]
3/4 Tideman Wildenvey Michelet

Bonus Gutter C
1 David Kosor [1]
2 Lars Sedberg Aarthun [2]
3/4 Sverre Vestre Sedberg
3/4 Kristian Jacob Brataas 

Asker Tennisklubb / Handelsbanken Norges Cup U14 2018
Link til tournament software   
Link til bilder: Torsdag 10. mai og fredag 11. mai 

Gutter U14 A
1 Henrik Villanger [2]
2 Kristoffer Dalbak [1]
3/4 Severin Leon Dunbar Risan [3/4]
3/4 Syver-August Meyer

Gutter U14 B
1 Victor Doresius Rochette [2]
2 Zebastian Aleksander Bodø Rødsten [1]
3/4 Nicolai August Aars-Rynning
3/4 Roberto Riiber De Picciotto

Gutter U14 C
1 Nicholas Tschudi-Nytvedt [1]
2 Aleksander Halvorsen Mjaaseth
3/4 Andreas Ektvedt [3/4]
3/4 Mikkel Hammersmark Gjervan

Gutter Bonus A
1 Fredrik Mossige Foss [1]
2 Jacob Andreas Borch-Nielsen [2]
3/4 Kyan Michalsen
3/4 Mats Cappelen Mazzocchi

Gutter Bonus B
1 Nicolai Drake Raanaas [2]
2 Simon Halle Eskeland
3/4 Thomas Tidemand Vollen Nygaard

Gutter Bonus C
1 Mads Bjørn-Hansen Wolff
2 Jesper Kristian Hovland [1]
3/4 Vegard Norheim Endresen
3/4 Julian Svenningsen Nordang

Jenter u14 A
1 Julia Mathisen Strøm [1]
2 Julie Holte [2]
3/4 Johanne Victoria Alveberg [3/4]
3/4 Olivia Marie Kollandsrud [3/4]

Jenter u14 B
1 Amalie Kvernberg Lafton
2 Ida Haukenes Øiseth
3/4 Kristine Høgnes [3/4]
3/4 Stella Maria Rognerud

Jenter u14 C
1 Oliwia Maria Ciolczyk
2 Mathilde Norman Ljungblom
3/4 Emma Lazetic
3/4 Elisabeth Rose Birkevold

Jenter Bonus A
1 Ingrid Lillestøl Danevad [2]
2 Tilde Louise Eliasson [1]
3/4 Sofie Louise Von Krogh
3/4 Carina Syrtveit

Jenter Bonus B
1 Marie Helgø [2]
2 Nora Isabelle Hayler [1]
3/4 Hermine Flaaten
3/4 Maren Milla Tobiasson Reinemo

Jenter Bonus C
1 Nini Victoria Sannes Hvistendahl [1]
2 Emma Marie Middelthon Tronsen [2]
3/4 Pia Stub Aune
3/4 Ida Damsleth

Gutter dubbel u14
1 Kristoffer Dalbak [1] / Henrik Villanger
2 Fredrik Mossige Foss [2] / Severin Leon Dunbar Risan
3/4 Sebastian Samuel Meyer / Syver-August Meyer
3/4 Jacob Andreas Borch-Nielsen [3/4] / Daniel Olsen

Jenter dubbel u14
1 Johanne Victoria Alveberg [2] / Ingrid Lillestøl Danevad
2 Julie Holte [1] / Olivia Marie Kollandsrud
3/4 Tilde Louise Eliasson [3/4] / Vilde Østgård Oscarsson
3/4 Ida Haukenes Øiseth / Selma Enerud Odland 

Tekst, bilder: Espen Hildrup

Side bunn
Sidebunn