Finalen i dag var identisk med fjordårets da Erling Tveit og Frederik Sletting Johnsen også møtte hverandre.
Det ble en velspilt finale i ettermiddag. Mange hadde nok Ulrikke Eikeri som en klar favoritt, men Caroline styrte hele kampen og imponerte mange på Frogner Tennis.
Caroline Rohde-Moe og Emma Flood ble i dag norgesmestere i double.
Nå er spenningen på topp. I dag spilles både dame- og herrefinalen.
Oppdatert: Erling Tveit og Stian Boretti ble i dag norgesmestere i double. De slo Mons Knudtzon og Øystein Steiro i finalen.
Centercourten er nå klar, og dersom det ikke begynner å regne igjen starter finalen i herredouble mellom Erling Tveit/Stian Boretti og Mons Knudtzon/Øystein Steiro rett over klokken fem. Damefinalen mellom Ulrikke Eikeri og Caroline Rohde-Moe er utsatt til onsdag.
Det ble aldri spennende i dagens semifinaler i Frognerparken.
Som trener må du følge spillerne dine tett og se dem mye i turneringer. Hvis ikke gjør du ikke jobben, sier Ole Conrad Reier.
Helgens tilskuertall viser at det er rekordinteresse for NM
Frederik Sletting Johnsen og Nina Munch-Søegaard ble i dag norgesmestere i mixed double.